Sommerhuse til Bønnerup Strand i uge 11
Kompare sammenligner lige nu 251 sommerhuse til Bønnerup Strand i uge 11 fra 7 danske rejsearrangører, blandt andre Dansommer, Novasol og Dancenter. Priserne hentes live, og listen er sorteret efter Kompare-score. Den mest almindelige længde er 7 dage, og halvdelen koster mellem 4.500 og 11.500 kr. pr. person.





Udvalgte rejser
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D71263, Gjerrild Nordstrand
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D72004, Selkær mølle
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D73305, Bønnerup
Bønnerup Strand
3 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoGrenå Strand, Norddjursland, Sommerhus 26521, 6 personer
Rimeligt 36 anmeldelser6,8admiralstrand6,8 (36)Bønnerup Strand
Rimeligt 36 anmeldelser6,8admiralstrand6,8 (36)WiFi
Strand
500m
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D71303, Gjerrild Nordstrand
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D71067, Gjerrild Nordstrand
Bønnerup Strand
5 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D71030, Gjerrild Nordstrand
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus E5092, Bønnerup Strand
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D71033, Gjerrild
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D71014, Gjerrild Nordstrand
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D72023, Selkær Mølle
Bønnerup Strand
3 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D73015, Bønnerup Strand
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D72012, Selkær
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
Illustrationsfoto6 Personer feriebolig i Glesborg
Fremragende 20 anmeldelser9,2dancenter9,2 (20)Bønnerup Strand
Fremragende 20 anmeldelser9,2dancenter9,2 (20)Opvaskemaskine
Vaskemaskine
Havudsigt
Brændeovn
WiFi
Strand
800m
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D72042, Selkær Mølle
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoGrenå Strand, Norddjursland, Sommerhus 04584, 6 personer
Meget godt 10 anmeldelser8,2admiralstrand8,2 (10)Bønnerup Strand
Meget godt 10 anmeldelser8,2admiralstrand8,2 (10)WiFi
Strand
600m
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D72026, Selkær Mølle
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D71006, Gjerrild
Bønnerup Strand
5 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D72024, Selkær mølle
Bønnerup Strand
4 stjerner
Illustrationsfoto
IllustrationsfotoFeriehus D72052, Selkær Mølle
Bønnerup Strand
4 stjerner
Betaling påvirker rækkefølgen. Kompare tjener penge, når du klikker videre til eller booker hos et rejsebureau, vi har en aftale med. Rejser fra rejsebureauer med en betalt aftale (kommission eller betaling pr. klik) vises før rejser fra rejsebureauer uden aftale. Hvor meget vi forventer at tjene, indgår desuden i den samlede vurdering - som udgangspunkt med omkring en femtedel af vægten - så et rejsebureau kan opnå en højere placering ved at betale mere.
Pris pr. uge
- Uge 44 94 rejser
- Uge 45 128 rejser
- Uge 46 155 rejser
- Uge 47 198 rejser
- Uge 48 237 rejser
- Uge 49 259 rejser
- Uge 50 284 rejser
- Uge 51 244 rejser
- Uge 52 138 rejser
- Uge 53 45 rejser
- Uge 1 118 rejser
- Uge 2 276 rejser
- Uge 3 292 rejser
- Uge 4 301 rejser
- Uge 5 278 rejser
- Uge 6 203 rejser
- Uge 7 157 rejser
- Uge 8 283 rejser
- Uge 9 312 rejser
- Uge 10 296 rejser
- Uge 11 fra 2.166 kr. · 251 rejser
- Uge 12 134 rejser
- Uge 13 79 rejser
- Uge 14 336 rejser
- Uge 15 363 rejser
- Uge 16 357 rejser
- Uge 17 300 rejser
- Uge 18 333 rejser
- Uge 19 421 rejser
- Uge 20 356 rejser
- Uge 21 422 rejser
- Uge 22 542 rejser
- Uge 23 569 rejser
- Uge 24 588 rejser
- Uge 25 552 rejser
- Uge 26 520 rejser
- Uge 27 462 rejser
- Uge 28 463 rejser
- Uge 29 346 rejser
- Uge 30 314 rejser
- Uge 31 322 rejser
- Uge 32 341 rejser
- Uge 33 348 rejser
- Uge 34 332 rejser
- Uge 35 373 rejser
- Uge 36 361 rejser
- Uge 37 350 rejser
- Uge 38 403 rejser
- Uge 39 582 rejser
- Uge 40 457 rejser
- Uge 41 278 rejser
- Uge 42 167 rejser
- Uge 43 40 rejser
Transport
Godt at vide om sommerhuse til Bønnerup Strand i uge 11
Hvad koster et sommerhus til Bønnerup Strand i uge 11?
Halvdelen af rejserne koster mellem 4.500 og 11.500 kr. pr. person. Den billigste lige nu koster 2.166 kr. pr. person, med afrejse i uge 11.
Hvor mange dage varer rejserne?
Den mest almindelige længde er 7 dage (157 rejser). Der er rejser fra 7 til 14 dage.
Hvilke rejsearrangører sælger sommerhuse til Bønnerup Strand i uge 11?
Kompare sammenligner 7 danske rejsearrangører her. Blandt dem er Dansommer, Novasol, Dancenter, Feriepartner, Villavilla og Admiralstrand.
Denne side indeholder maskinlæsbare schema.org-data for 250 af 251 rejser (loft: 250).